Birbirinden iddialı yapımlar Mart ayında National Geographic NOW’da!

Birbirinden iddialı yapımlar Mart ayında National Geographic NOW’da!
Ödüllü yönetmenlerden nefes kesen belgeselleri, birbirinden kaliteli yapımları ve ses getiren lokal içerikleriyle eşsiz bir arşive sahip National Geographic’in en beğenilen ve en güncel yapımları, National Geographic NOW ile Mart ayında da sizlerle!
 
National Geographic NOW, en beğenilen ve güncel yapımları izleyicilerle buluşturmaya Mart ayında da devam ediyor.  National Geographic’in dikkat çeken belgeselleri, yapımları ve lokal içeriklerine yer veren National Geographic NOW, Mart ayında da iddialı içerikleri ekranlara getiriyor. 

Mart ayında “Arabalar” başlığı altında yer alan yapımlar sayesinde otomobil dünyasının  keşfedileceği, "Yılanlar" ile vahşi doğanın en sessiz ancak en yırtıcı canlıları arasında yer alan yılanların yaşam mücadelesine tanık olunacak birbirinden eşsiz seriler, izleyicilere dilediği zaman National Georaphic NOW ile sunuluyor.

National Geographic NOW ile National Geographic’in zengin içerik arşivine Bein Connect ve KabloTV platformları üzerinden erişebilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER