Hayaller ve Hayatlar'ın beşinci ve altıncı bölümleri beIN CONNECT’te yayında!

Hayaller ve Hayatlar'ın beşinci ve altıncı bölümleri beIN CONNECT’te yayında!
Yapımını NGM’nin, yapımcılığını Nazlı Heptürk’ün üstlendiği, yeni beIN ORIGINALS dizisi Hayaller ve Hayatlar, beşinci ve altıncı bölümleriyle dijital içerik platformu beIN CONNECT’te!  
 
Güçlü kadın karakterleri, sürükleyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosu ile büyük beğeni toplayan “Hayaller ve Hayatlar” her hafta yeni bölümleriyle dijital içerik platformu beIN CONNECT’te izleyicisiyle buluşuyor.
 
Meryem’in Otopsi Raporu Kızları Dehşete Düşürüyor
 
Meryem’in otopsi raporunda intihar ettiği sonucu çıkar ancak Güneş, bir türlü Meryem’in intihar ettiğine ikna olmaz ve kızları da şüphelerinin peşinden sürükler.
 
Dicle, zor günlerinde yanında Sergen’i bulurken, Setenay gerçekleşmeyen düğününün balayına arkadaşlarıyla gider. Kızlar, Meryem’in acısından uzaklaşmak isteseler de bu tatil onlar için hiç kolay geçmez.
 
Güneş Şirkette Zorlu Bir Mücadele Veriyor
 
Tatil dönüşü, kızlar için karmaşayı beraberinde getirir. Dicle, Sergen’in duygusuz biri olduğunu düşünmeye başlarken, Güneş de Meryem hakkındaki söylentilerden dolayı Alaz ile fikir ayrılığına düşer. Melike ise sürpriz bir ismin aracılığıyla randevuya çıkar. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER