David E. Kelley'den bir dizi daha geliyor: Avalon

David E. Kelley'den bir dizi daha geliyor: Avalon
David E. Kelley'den bir dizi daha geliyor.

Son dönemde Big Little Lies, Nine Perfect Strangers, The Undoing, Big Sky ve Big Shot dizilerini izleyiciyle buluşturan Kelley'in yeni projesi "Avalon" da Big Sky gibi ABD'nin ulusal kanallarından ABC'de ekrana gelecek. Kanal, böylece 2022-2023 sezonu için ilk dizisine onay vermiş oldu.

Dizinin hikayesi Santa Catalina Adası üzerindeki Avalon bölgesinde geçecek. Los Angeles Şerif Departmanı'na bağlı Dedektif Nicole Searcy, küçük bir ofisi yönetmektedir. Her yıl 1 milyondan fazla turist ağırlayan Catalina, bununla paralel olarak her gün feribotlar geldiğinde yüzlerde potansiyel yeni hikayeye ev sahipliği yapmaktadır. Dedektif Searcy de kendisiyle ve adayla ilgili bildiği her şeyi değiştirecek, kariyerinde iz bırakacak bir gizemin içine çekilecek.

Michael Connelly'nin geçen sene yayınlanan kısa hikayesinden uyarlanacak dizinin yapımını A+E Studios ve 20th Television üstlendi. Avalon'un yönetici yapımcısı olarak görev alan ve pilot bölümünü kaleme alan David E. Kelley'in gelecek projeleri arasında Netflix için hazırlanan The Lincoln Lawyer uyarlaması, Regina King'li A Man in Full ve roman uyarlaması Anatomy of a Scandal, HBO Max'te yayınlanacak Love and Death ve dijital platformlardan Peacock'ta ekrana gelecek The Missing dizisi de bulunuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER