Netflix'ten iki diziye daha onay çıktı: A Man in Full & Fakes

Netflix'ten iki diziye daha onay çıktı: A Man in Full & Fakes
Netflix'ten iki diziye daha onay çıktı.

A Man in Full:

Tom Wolfe'nin romanı A Man in Full'dan uyarlanacak. Variety'nin haberine göre mini dizinin senaryosunu David E. Kelley kaleme alacak ve showrunner olarak görev alacak. 6 bölümlük sezonun ilk üç bölümünü Regina King yönetecek. İki isim yapımcıların arasında da yer alacak.

1998'de yayımlanan roman Atlanta'da yaşayan emlak simsarı Charlie Croker'ı konu alıyor. Charlie aniden iflas eder ve düşüşünden faydalanmak isteyen kişilere karşı imparatorluğunu savunmak istediğinde politik ve ticari çıkarları çarpışır.

Kelley, Netflix için The Lincoln Lawyer ve Anatomy of a Scandal dizilerini de hazırlıyor. Netflix dizilerinden Seven Seconds'taki rolüyle Emmy ödülü kazanan King, son olarak dün yine Netflix'te yayınlanan The Harder They Fall filmiyle ekrana geldi.Emilija Baranac, Richard Harmon, Jennifer Tong

Fakes:

Komedi türündeki dizinin kadrosunda Emilija Baranac (Riverdale), Richard Harmon (The 100) ve Jennifer Tong (DC’s Legends of Tomorrow) yer alıyor. Çekimleri Kanada'da başlayan ve Aralık ayına kadar devam edecek projenin yapımını CBC Gem ve Netflix üstlendi.

David Turko'nun (Warrior Nun) hazırladığı Fakes'in sezonu 10 bölüm sürecek. Kuzey Amerika'da kazara en büyük sahte kimlik imparatorluklarından birisini kuran iki gencin hikayesini anlatacak. İlk olarak Kanada'da CBC kanalında yayınlanacak, daha sonra toplu olarak Netflix'e gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER