Hayaller ve Hayatlar'ın yeni bölümleri beIN CONNECT’te yayınlandı!

Hayaller ve Hayatlar'ın yeni bölümleri beIN CONNECT’te yayınlandı!
Yapımını NGM’nin, yapımcılığını Nazlı Heptürk’ün üstlendiği, yeni beIN ORIGINALS dizisi Hayaller ve Hayatlar, üçüncü ve dördüncü bölümleriyle dijital içerik platformu beIN CONNECT’te! 
 
Güçlü kadın karakterleri, sürükleyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosu büyük beğeni toplayan ‘Hayaller ve Hayatlar’ her hafta yeni bölümleriyle dijital içerik platformu beIN CONNECT’te izleyiciyle buluşuyor. 
 
Kızlar, Meryem’in Diğer Yüzüyle Tanışıyor 
 
Meryem’in ölümü kızları derinden sarsar. Güneş, Meryem ile ilgili şoke edici bir bilgiyi arkadaşlarıyla paylaşırken, kendisi de Meryem ve Alaz arasındaki sorunun sebebine kafa yorar. 
 
Sergen, bir konuda Dicle’nin aklına başvururken, Dicle düşünmeden ettiği sözlerin pişmanlığını yaşar. Emre ile yeni bir hayat kurmaya çalışan Setenay ise tek başına çabalamaktan bir hayli yorulur.
 
Gözler Düğün Gününe Çevriliyor
 
Meryem’in ölümünün ardındaki sır perdesinin aralanması için gerekli ipuçları düğün gecesinden öncesine uzanır. Güneş ve Meryem’in çalıştığı ofis, gelen cinayet haberiyle çalkalanırken Meryem bu cinayetin şüphelisi konumuna düşer.
 
Kızlar, Setenay’ın en mutlu gününde ona destek olmaya çalışırken düğünde iki aile arasında yaşanan kavga, geceyi kabusa dönüştürür. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER