State of the Union dizisinin ikinci sezon tüm bölümleri BluTV’de yayınlandı!

State of the Union dizisinin ikinci sezon tüm bölümleri BluTV’de yayınlandı!
Modern ilişkilere getirdiği farklı bakış açısıyla dikkat çeken ve ilk sezonu büyük beğeni ile izlenen ‘State of the Union’, yeni sezonuyla bugünden itibaren BluTV’de yayında!
 
Tüm bölümleri usta yönetmen Stephen Frears’ın imzasını taşıyan, ünlü İngiliz yazar Nick Hornby’nin senaryo yazarlığını ve proje tasarımını üstlendiği ‘State of the Union’ kadın erkek ilişkilerine dair son yılların en eğlenceli yapımı olarak dikkat çekiyor.
 
Dizinin merakla beklenen ikinci sezonunun kahramanları Ellen ve Scott’a usta oyuncular  Patricia Clarkson ve Brendan Gleeson hayat veriyor. Uzun yıllardır birlikte olan 60’lı yaşlardaki Ellen ve Scott hızlı geçen yılların ardından ayrı dünyaların insanları olduklarını geç de olsa fark edecek. Hızla geçen yıllar içinde kendileri ve ilişkileri hakkında hiç sorgulamaya girmeyen Ellen ve Scott çiftinin ilişkisini eğlenceli bir biçimde masaya yatıracak dizi, yeni sezonda da seyirciyi kendine bağlayacak.
 
Kendisine göre oldukça geleneksel bir yapıda olan Scott ile arasındaki bağın eskisi kadar güçlü olmadığını fark eden Ellen, onu evlilik terapistine gitmeye ikna eder. Her seans öncesi Connecticut isimli ‘yeni nesil’ bir kafede 10 dakika kahve molası veren çift, dünden bugüne ilişkilerden toplumsal konulara kadar her şeyden konuşacak ve kendileri hakkında bir karara varacak.
 
İlk sezonunda birbirine yabancılaşmış bir çift olan Tom (Chris O'Dowd) ve Louise’in (Rosamund Pike) hikayesini konu alan 10 bölümlük ilişki komedisi ‘State of the Union’, büyük beğeni kazanmış ve övgü almıştı.
 
‘State of the Union’ ikinci sezon tüm bölümleriyle BluTV’de.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER