Agatha Christie uyarlaması 3 dizi daha gelecek

Agatha Christie uyarlaması 3 dizi daha gelecek
Agatha Christie uyarlaması 3 dizi daha geliyor!

BBC ve ITV ortaklığıyla kurulan ABD merkezli dijital platform Britbox, bugün yaptığı açıklamayla Agatha Christie Limited ve Mammoth Screen'le yeni bir anlaşma imzaladığını açıkladı. Buna göre yazarın üç romanı daha dizi olarak ekrana gelecek, ancak şu an için hangi romanların uyarlanacağı açıklanmadı. 

Yeni anlaşma BBC/Amazon ortaklığından ayrı olacak. Ayrıca Britbox'ta yayınlanmasını için hazırlanan Neden Evans'a Sormadılar? uyarlamasını kapsamıyor. Britbox, anlaşma haberiyle birlikte baharda yayınlanması planlanan yeni diziden ilk kareyi de yayınladı. Why Didn’t They Ask Evans?'ın kadrosunda Hugh Laurie, Will Poulter, Lucy Boynton, Maeve Dermody, Conleth Hill, Daniel Ings, Jonathan Jules, Miles Jupp, Amy Nuttall, Alistair Petrie, Paul Whitehouse, Morwenna Banks ve Joshua James rol alıyor.

BBC kanalı ise yakında Sonunda Ölüm Geldi romanından uyarlama Death Comes as the End dizisini ekrana getirecek. Öte yandan Nil'de Ölüm romanından uyarlama Death at the Nile filmi 11 Şubat'ta vizyonda olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER