Yasemin Şefik +1 podcast serisi ikinci sezonuyla geliyor!

Yasemin Şefik +1 podcast serisi ikinci sezonuyla geliyor!
Ünlü radyocu ve stand-up'çı Yasemin Şefik, en çok dinlenen podcast listelerinin vazgeçilmezi Yasemin Şefik +1’in yeni sezonunda birbirinden ünlü konuklarını ağırlamaya devam edecek.  
 
İlk sezonunda Nejat İşler, İrem Derici, Gökhan Türkmen, Tuvana Türkay, Kaan Sekban’ın konuk olduğu özel podcast serisinin yeni sezonunda da kaçırılmayacak samimi sohbetler yer alıyor. Kulaklıkla dinlenildiğinde kendini konuşulan mekanın içinde, Yasemin Şefik ve konuklarıyla yan yana hissettiren podcast serisinin ses tasarımı başarılı prodüktör Selami Bilgiç’e ait. 
 
YENİ GÖSTERİ YOLDA!
Yasemin Şefik; Spotify, Apple Podcast ve Google podcast gibi uygulamalarda en çok dinlenenler arasında yer alan seri için “Teknolojiyle beraber radyoculuğun yanı sıra, podcast kayıtlarının ne tarz olursa olsun bir dinleyicisi var. Özellikle tematik içerikler, popüler isimlerle birleşince ortaya iyi programlar çıkıyor. Yakında stand-up gösterilerine başlayacağım ve bu gösteri akışını da sonrasında podcast olarak dinleyiciyle buluşturmayı hedefliyorum” dedi. 
 
BURCU BİRİCİK, BÜŞRA PEKİN VE SÜRPRİZ KONUKLAR 
Yasemin Şefik +1 podcast serisinin ikinci sezon konukları arasında Oğuzhan Uğur, Burcu Biricik ve Büşra Pekin'in yanı sıra birbirinden ünlü ve sürpriz isimler yer alacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER