Amanda Seyfried'lı The Dropout dizisinin tanıtımı ve posteri yayınlandı

Amanda Seyfried'lı The Dropout dizisinin tanıtımı ve posteri yayınlandı
Amanda Seyfried'ın başrolünde yer aldığı The Dropout dizisinin tanıtımı ve posteri yayınlandı. Dijital platform Hulu'da yayınlanacak dizi 3 Mart'ta başlayacak.

Gerçek bir hikayeden ve aynı isimli podcastten uyarlanan mini dizinin hikayesi Elizabeth Holmes'un sahibi olduğu Theranos şirketinin yükselişi ve çöküşü hakkında. Yeni Steve Jobs olarak tanımlanan kimya mühendisi Holmes, kan testinde devrimleşme sözüyle kurduğu teknoloji şirketiyle biliniyor.

Milyar dolarlık bir şirket haline gelen Theranos, 2018'de büyük çaplı bir sahtekarlık suçlamasıyla karşı karşıya kaldı. Kan testlerinin sonuçlarını müşterilere yanlış şekillerde teslim ederek elektronik dolandırıcılık suçu işlemekle suçlanan Holmes ve şirketin COO'su Sunny Balwani hakkında dava açıldı. 

The Dropout dizisinin geniş kadrosunda Naveen Andrews (Sunny Balwani), William H. Macy, Laurie Metcalf, Elizabeth Marvel, Utkarsh Ambudkar, Kate Burton, Stephen Fry, Michel Gill, Dylan Minnette, Michael Ironside, Bill Irwin, Josh Pais, Alan Ruck, Bashir Salahuddin, Hart Bochner, James Hiroyuki Liao, Nicky Endres, Camryn Mi-Young Kim, Andrew Leeds ve Mary Lynn Rajskub da rol alıyor. 

Elizabeth Meriwether'in showrunner olarak görev aldığı projenin yapımını 20th Television ve Searchlight üstlendi.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER