Catherine Zeta-Jones, National Treasure'ın dizi uyarlamasının kadrosuna katıldı

Catherine Zeta-Jones, National Treasure'ın dizi uyarlamasının kadrosuna katıldı
National Treasure film serisinin dizi uyarlamasının kadrosu genişliyor.

We Need to Do Something filmiyle bilinen Lisette Alexis'in başrolünü üstleneceği diziye Oscar ödüllü oyuncu Catherine Zeta-Jones'in yanı sıra Lisette Alexis, Zuri Reed, Jordan Rodrigues, Antonio Cipriano, Jake Austin Walker ve Lyndon Smith de katıldı.

Nicolas Cage'in başrolünde yer aldığı serinin dizi versiyonu Disney+'ta ekrana gelecek. Bulmacalara karşı doğal bir yeteneği olan, zeki ve yetenekli Jess, hem ailesinin geçmişiyle ilgili gerçeği ortaya çıkarmak hem de kayıp bir hazineyi bulmak için pek çok maceraya katılacak.

Zeta-Jones, kara borsa antikaları konusunda uzman, milyarder hazine avcısı Billie'ye hayat verecek. Kendi bildiğini okuyarak fakir birisinden stil sahibi bir iş kadınına ve macerapereste dönüşen Billie, Pan-American hazinesini sadece para için değil, daha fazlasını elde etmek için de istiyor.

Disney Branded Television ve ABC Signature yeni dizinin yapımını üstlendi. Cormac ve Marianne Wibberly pilot bölümünü yazdı. Öte yandan Jerry Bruckheimer'ın yapımcılığında 3. film için hazırlıklar da devam ediyor. Ancak projenin kadrosu ve yeni detayları henüz detaylı olarak duyurulmuş değil.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER