Babamın Kemanı, ilk haftasında Netflix'in en çok izlenen filmlerinin arasına girdi!

Babamın Kemanı, ilk haftasında Netflix'in en çok izlenen filmlerinin arasına girdi!
Babamın Kemanı, ilk haftasında Netflix'in en çok izlenen filmlerinin arasına girdi.

Yayınladığı içeriklerin izlenme oranlarını her Salı günü top10.netflix.com/ adresinden duyuran Netflix'in 17-23 Ocak verilerine göre Babamın Kemanı (My Father's Violin) filmi ilk 3 gününde 3,170,000 saat izlendi. 21 Ocak'ta yayına giren film böylece Dili İngilizce Olmayan Filmler sıralamasında 4. oldu.

Geçtiğimiz haftanın verilerine göre Dili İngilizce Olan Diziler kategorisinde zirvede 77,010,000 saat ile Ozark: Sezon 4 Kısım 1 yer aldı. Onu ikinci haftasında 70,980,000 saat izlenen Archive 81 takip etti. Dili İngilizce Olmayan Diziler kategorisinde How I Fell in Love with a Gangster (8,690,000) ve Dili İngilizce Filmler kategorisinde ise The Royal Treatment (42,490,000) zirvede yer aldı.

Andaç Haznedaroğlu'nun yönettiği, BKM'nin yapımını üstlendiği Babamın Kemanı'nın kadrosunda Engin Altan Düzyatan, Belçim Bilgin, Selim Erdoğan ve Yener Sezgin gibi isimler rol alıyor. Filmde babasını yitiren bir kız kendisine mesafeli duran keman virtüözü amcasıyla bağ kurmaya çalışıyor. Onları bir araya getiren ise ortak acıları ve müzik tutkuları oluyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER