One Of Us Is Lying dizisi 18 Şubat'ta Netflix'teki yayınına başlıyor

One Of Us Is Lying dizisi 18 Şubat'ta Netflix'teki yayınına başlıyor
One Of Us Is Lying dizisi 18 Şubat'ta Netflix'teki yayınına başlıyor.

NBCUniversal'a bağlı ABD merkezli dijital platform Peacock'ta ekrana gelen gençlik draması 8 bölümlük ilk sezonunu Ekim 2021'de tamamlamıştı. Geçtiğimiz hafta ise 2. sezon onayı açıklandı. Dizinin uluslararası yayın hakkını alan Netflix gelecek ay diziyi izleyicisiyle buluşturacak.

Karen M. McManus'un "Birimiz Yalan Söylüyor" adlı romanından uyarlanan dizinin kadrosunda Marianly Tejada, Cooper van Grootel, Annalisa Cochrane, Chibuikem Uche, Jessica McLeod, Barrett Carnahan ve Melissa Collazo yer alıyor.

Kitabın tanıtım bülteninde yer alan bilgiler şöyle:

Bir pazartesi öğleden sonra, Bayview Lisesi’nin beş öğrencisi cezaya kaldı. Bronwyn, öğrencilerden ZEKİ olanı, Yale Üniversitesi’ne girmek istiyor ve asla kuralları çiğnemiyordu. GÜZEL olan Addy ise mükemmel bir mezuniyet balosu prensesiydi. SABIKALI olan Nate, halihazırda uyuşturucu satıcılığından şartlı tahliye edilmişti. SPORCU olan Cooper, tüm gözleri üzerinde toplayan bir beyzbol oyuncusuydu. Ve herkes tarafından DIŞLANAN Simon, Bayview Lisesi’nin ünlü dedikodu uygulamasının yaratıcısıydı.

Ancak kimse Simon’ın o ceza sınıfında öleceğini tahmin edemezdi. Yapılan soruşturmaya göre Simon’ın ölümü bir kaza değildi. Üstelik polis, Simon’ın diğer dört öğrenci hakkında yayınlayacağı dedikoduları eline geçirince hepsi birer cinayet şüphelisi oldu. Peki kim yalan söylüyordu?


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER