Bonkis dizisi 2. sezonun tüm bölümleriyle BluTV’de yayınlanıyor!

Bonkis dizisi 2. sezonun tüm bölümleriyle BluTV’de yayınlanıyor!
BluTV’nin, ilk sezonuyla beğeni toplayan dizisi ‘Bonkis’, kepenkleri indirse de izleyicilerini yeni bir yolculuğa çıkarmak için 2. sezonuyla geliyor. Deniz Tezuysal’ın yaratıcısı olduğu ve de aynı zamanda başrollerinde yer aldığı dizi, renkli, eğlenceli ve umut verici yeni sezonunun tüm bölümleriyle bugünden itibaren BluTV’de yayında.
 
Popüler kültürdeki pek çok özgün ve de sevilen kadın tiplemesine selam ederek kendine ayrı bir yer açan Deniz’in (Deniz Tezuysal) rehberliğinde modern dünya kadınının problemlerini anlatan BluTV’nin sevilen dizisi ‘Bonkis’, 2. sezonuyla bugün geri dönüyor. Bugün saat 19.00’datüm bölümleriyle izleyiciyle buluşacak olan ‘Bonkis’in yeni sezonunda Deniz ve arkadaşları feminist pavyon girişimi sonrasında direksiyonu Bozcaada’ya kırıyorlar. 
 
Deniz Tezuysal, Vildan Atasever, Öykü Naz Altay ile Sergen Deveci’nin oyuncu kadrosunda yer aldığı, bu sezon yönetmen koltuğunda ise Michael Önder’in oturduğu ‘Bonkis’in yeni bölümlerinde ekip yine kendini birbirinden sıra dışı ve de eğlenceli serüvenlerin içinde bulacak. Kışın soğuk günlerini unutturacak kadar sıcak, renkli, neşeli ve de umut verici bir hikaye sunan ‘Bonkis’in 2. sezonu yine bolca kahkaha vaat ediyor. 
 
‘Bonkis’ bugün saat 19.00’da tüm bölümleriyle sadece BluTV’de. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER