Netflix'in İtalya yapımı yeni dizisi Fedeltà (Sadakat) 14 Şubat'ta başlıyor

Netflix'in İtalya yapımı yeni dizisi Fedeltà (Sadakat) 14 Şubat'ta başlıyor
Netflix'in 14 Şubat'ta başlayacak İtalya yapımı yeni dizisi Fedeltà'nın (Sadakat) tanıtımı yayınlandı.

Marco Missiroli'nin 2019’da yayınlanan aynı adlı romanından uyarlanan dizinin sezonu 6 bölüm sürecek. Alessandro Fabbri, Elisa Amoruso ve Laura Colella dizinin senaryosunu; Andrea Molaioli ve Stefano Cipani ise yönetmenliği üstlendi. BiBi Film'in yapımcısı olduğu projenin başrollerinde Lucrezia Guidone (Luna Nera, Summertime) ve Michele Riondino yer alıyor.

Eksik Parça Yayınları tarafından Duygu Er Quilichini çevirisiyle ve "Sadakat" ismiyle yayınlanan kitabın tanıtım yazısı şu şekilde:

"Bir arzuya direnmek sadık olmak anlamına mı gelir? Peki neden bu kadar eminiz? Ya bu direnç en derinlerde yatan kendi doğamıza ihanet ettiğimizi gösteriyorsa? Sadakat, fırtınada bizi alabora olmaktan kurtaran bir gemi çapası. Güvenli sularda demirlememiz için vazgeçilmez. Ama aynı zamanda kendi suretimizi tanıma umuduyla her gün kendimizi aradığımız bir ayna.

Marco Missiroli bu karmaşayı karakterlerinin yüreğine inerek anlatıyor: adam, kadın, diğer kadın, diğer adam. Biz kendimiz. Günümüz İtalyan edebiyatının dikkat çeken bol ödüllü yazarlarından Missiroli, her zaman zihinleri alt üst eden bir soruyu, aşkta sadakati bir kez daha masaya yatırıyor."

"Devotion, a Story of Love and Desire" adıyla da bilinen dizinin kadrosunda Maria Paiato, Gianluca Gobbi, Elisa di Eusanio, Maurizio Donadoni, Luisa Maneri, Sara Magalotti, Leonardo Carradori, Maurizio Lastrico, Sara Lazzaro, Lorenzo Aloi, Camilla Carniello, Federico Fazioli, Giovanni Crozza Signoris, Eugenio di Fraia, Alice Arcuri ve Giovanni Crozza da rol alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER