Justified dizisi yeni bir sezonla ekrana dönüyor

Justified dizisi yeni bir sezonla ekrana dönüyor
Ekrana geri dönen diziler furyasına Justified da katılıyor.

2010-2015 yılları arası 6 sezon yayınlanan dizinin yeni bir sezonla ekrana döneceği resmen duyuruldu. FX kanalında yayınlanacak "Justified: City Primeval" adlı sezonun başrolünü dizide Raylan Givens karakterini üstlenen Timothy Olyphant üstlenecek.

Orijinal dizi Elmore Leonard'ın kaleme aldığı "Fire in the Hole" kitabından uyarlanarak hazırlanmıştı. Yeni sezon ise yine Leonard'ın kaleme aldığı, 1980'de yayımlanan "City Primeval: High Noon in Detroit" adlı kitaptan uyarlanarak hazırlanacak. 2015'te dizinin bıraktığı noktadan devam edecek.

Marshal Givens kızına yakın olmak için Kentucky'yi bırakarak Miami'ye yerleşeli 8 yıl geçmiştir. Şans eseri gerçekleşen bir karşılaşma sonrası kendisini Detroit'te bulur. Burada yolu The Oklahoma Wildman adıyla da bilinen çılgın haydut Clement Mansell'le kesişir. İşinde iyi pek çok kişinin elinden kaçmayı başaran Mansell'i yakalamanın önündeki engellerinden birisi ise istediğini elde etmek için ne gerekiyorsa yapan avukatı Carolyn Wilder'dır.

Sony Pictures Television ve FX Productions'ın yapımını üstlendiği Justified: City Primeval'ı yönetici yapımcılardan Dave Andron ve Michael Dinner kaleme alacak. V.J. Boyd, Eisa Davis ve Ingrid Escajeda onlara eşlik edecek. Dizinin yaratıcısı Graham Yost, danışman yapımcı olarak dahil olacak. Olyphant da yönetici yapımcılarından birisi olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER