Disney Plus, Çince ve Korece dillerinde yeni dizilere onay verdi

Disney Plus, Çince ve Korece dillerinde yeni dizilere onay verdi
Asya'da büyümek üzere çalışmalarını devam ettiren ve 2023'e kadar 50 orijinal içeriğe onay vermeyi hedefleyen Disney Plus, Çince ve Korece dillerinde yeni dizilere onay verdi.

* King of Savvy: Platformun yetişkinlere yönelik içeriklere yer verdiği Star bölümünün bünyesinde yayınlanacak. Korece dilindeki diziyi Kang Yoon-sung (The Outlaws) yönetecek, Choi Min-sik (Old Boy) başrolde yer alacak. Bir gazino kralının oyuna dönmek için aldığı riskler ve yaptıkları anlatılacak. Yapımını Arc Media üstlenecek.

Oyuncu ve şarkıcı Anita Mui'nin hayatını konu alan Longman Leung imzalı Anita filminin Director’s Cut versiyonu 5 bölüm halinde Disney Plus'ta yayınlanacak. 2 Şubat'ta başlayacak.

* Taiwan Crime Stories: Mandarin dilindeki psikolojik gerilim dizisinin çekimleri Kasım içinde başladı. 4 gerçek suçun araştırmasından esinlenilerek hazırlandı: bir ailenin terör bağlantılı toplu ölümü, bir tecavüz, bir cinayet ve sahtekarlık/haksızlık davaları.

Sezonu 12 bölüm sürecek uluslararası projenin yapımını Calfilms (Taywan), Sixty Percent Productions (Hong Kong) ve Imagine Entertainment (ABD) üstlendi. Kadroda Rhydian Vaughan, Patrick Shih, Simon Hsueh, Allison Lin, Frederick Lee ve Wang Po-Chieh yer alıyor.

Disney Plus, aynı adlı ödüllü romandan uyarlama Çince dizi A Lifelong Journey'u da ekrana getirecek. Lei Jia-Yin ve Song Jia'nın yapımını üstlendiği dizi, Çinli işçi bir ailenin üyelerinin yaşadığı toplumsal değişimleri farklı jenerasyonlar üzerinden anlatacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER