Ocak ayında BluTV’de neler var?

Ocak ayında BluTV’de neler var?
BluTV, Ocak ayına hayallerinin peşinden koşarken kendilerini bir suç ağı içinde bulan iki gencin hikayesinin anlatıldığı ‘The Sea Beyond’ dizisi ile ‘Her’, ‘Ad Astra’, ‘Green Book’ ve ‘Cosmopolis’ gibi yedinci sanatın önemli örneklerini koleksiyonuna ekliyor. İzleyiciler, üç yeni belgeselle discovery+ ayrıcalığını yaşamaya devam ediyor.
 
BluTV, 2021 yılında izleyicileriyle buluşturduğu final sezonuyla veda eden ‘Gomorrah’nın yerini yepyeni bir suç dizisiyle dolduruyor: ‘The Sea Beyond’.  Hollywood Reporter’ın ‘Genç Gomorrah tonu’ olarak nitelendirdiği, Napoli’de hayallerinin peşinden koşarken kendilerini bir suç ağı içinde bulan iki gencin hikayesinin anlatıldığı ‘The Sea Beyond’, ilk kez ve sadece BluTV’de izlenebilecek. 12 bölümden oluşan dizide hayallerinin peşinden koşan Flippo ve Carmine adlı iki gencin, Napoli’de verecekleri hayatta kalma mücadelesi konu alınıyor. Kendilerini bu büyük suç ağının içinde bulan ikilinin serüveni izleyenleri soluksuz bırakacak. 
 
Her ay arşivine yepyeni filmleri ekleyen BluTV’nin Ocak ayı seçkisinde öne çıkan yapımların başında Oscar ödüllü ‘Green Book’ ve ‘Her’ geliyor. Brezilyalı efsane futbolcu Pele’nin hayatının anlatıldığı otobiyografik film ‘Pele’, futbolseverler için bir hazine niteliği taşırken, başrollerinde Robert Pattinson ve Juliette Binoche’un yer aldığı, efsane yönetmen David Cronenberg imzalı ‘Cosmopolis’ ise izleyicileri karanlık bir dünyanın içine sürükleyecek. Bilimkurgu edebiyatının önemli ismi J. G. Ballard’ın aynı adlı romanından uyarlanan ‘High-Rise’Brad Pitt’in başrolünde yer aldığı Oscar adayı film ‘Ad Astra’ ile gençlik, büyüme ve aşk hikayesi olan ‘After’da Ocak ayında BluTV’de izlenebilecek. 
 
DISCOVERY+’TAN ÜÇ YENİ BELGESEL, BLUTV’DE! 
 
İzleyicilere birbirinden farklı türlerde geniş bir belgesel seçkisi sunan discovery+ ayrıcalığı Ocak ayında da BluTV’de yaşanacak. İki ayrı suç temalı belgeseli izleyicilerle buluşturan discovery+’ta ‘Ken and Barbie Killers: The Lost Murder Tapes’te seyirciler birbirlerine aşık bir çift olan Paul Bernardo ve Karla Homolka’nın işledikleri vahşi suçlara tanık olurken, ‘Shock Doc: Scream – The True Story’de ise sinema tarihinin kült korku filmi serilerinden ‘Scream’e ilham veren seri katil Danny Rolling’in hikayesini izleyecekler. ‘Discovering David Dobrik’te ise 19 milyon aboneye sahip vlog kanalının yaratıcısı David Dobrik’in Slovakya, Yunanistan, Hırvatistan ve Dubai’ye yaptığı seyahatler izleyenlere tatil planları yaptıracak. 6 yaşındayken ailesiyle ABD’ye göç eden ve Yeşil Kart sahibi olmadığı için bugüne kadar ülkeyi terk edemeyen David’in arkadaşlarıyla birlikte ilk durağı, 19 yıl sonra ilk kez ayak basacağı ve de akrabalarına kavuşacağı Slovakya olacak. 
 
OCAK AYINDA BLUTV’DE: 

FİLMLER

Green Book
Her
Pele
Cosmopolis
After
High-Rise
Ad Astra 
 
DİZİLER
 
The Sea Beyond
 
BELGESEL SERİLER
 
Ken and Barbie Killers: The Lost Murder Tapes
Shock Doc: Scream – The True Story
Discovering David Dobrik
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER