American Horror Story: Double Feature 10. sezon bölümleriyle FX'te ekrana gelecek!

American Horror Story: Double Feature 10. sezon bölümleriyle FX'te ekrana gelecek!
Ryan Murphy ve Brad Falchuk’un Emmy ve Altın Küre ödüllü antoloji dizisinin 10. sezonu “American Horror Story: Double Feature”, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için ocak ayı boyunca her salı akşamı saat 23.10’da sadece FX ekranlarına geliyor.

Yazar Henry Gardener’ın bir sonraki kitabını yazmak için eşi Doris’le birlikte deniz kenarında bir eve taşınmasıyla başlayan olayları konu alan “American Horror Story: Double Feature”, serinin diğer sezonlarında olduğu gibi yine farklı karakterler, yeni mekanlar ve birbirinden farklı temalarla izleyicileri şaşırtmaya ve heyecanlandırmaya devam ediyor.

İki ayrı kısımdan oluşan “American Horror Story: Double Feature”ın oyuncu kadrosunda daha önceki sezonlarda da yer alan Emmy ödüllü oyuncu Sarah Paulson, Leslie Grossman, Billie Lourd, Evan Peters ve Angelica Ross gibi isimlerin yanı sıra Hollywood’un ünlü ismi Macaulay Culkin de yer alıyor.

“American Horror Story: Double Feature” kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için ocak ayı boyunca her salı akşamı saat 23.10’da orijinal dilinde Türkçe alt yazılı ya da Türkçe dublajlı seçeneğiyle sadece FX ekranlarında.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER