Yargı dizisi sağlık sorunları nedeniyle iki hafta ara verdi!

Yargı dizisi sağlık sorunları nedeniyle iki hafta ara verdi!
Kanal D’nin Ay Yapım imzalı ‘Yargı’ dizisi Covid sebebiyle 2 hafta ara verdi. Pazar günleri ekrana gelen dizi, yayınlanan yeni bölüm tanıtımda 9 Ocak tarihinde izleyicisiyle buluşacağının haberini verdi.

Yayınlanan tanıtımda; Ceylin için tutuklama kararı çıkmasının ardından Ilgaz Ceylin’in masumiyetini kanıtlamak için her şeyi göze alıyor. Ilgaz, Ceylin’i korumak için elinden geleni yaparken Yekta, Ilgaz’ı adam kayırmakla suçluyor. Ilgaz’ın, Ceylin’i korumak için yaptığı hamleler ise adliyede tepki çekiyor. Kızını cezaevine götürürlerken gören Gül, derin bir üzüntü yaşarken anne kızın duygusal anları tanıtımda ön plana çıkıyor. Merdan ve Seda’nın karşılaşması gerilimi yükseltirken Ceylin’in isyanı yürekleri burkuyor. Ilgaz’ın Ceylin’e “Yanındayım ben buradayım, seni seviyorum…” demesinin ardından Ceylin’in gözyaşlarına boğuluşu ve ikilinin sarıldığı anlar herkesi derinden etkileyecek bir bölümün habercisi oluyor.

Tüm Yargı ekibine RaniniTv olarak geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.
 
Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu ‘Yargı’nın kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Ayşenil Şamlıoğlu, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Ali Seçkiner Alıcı, Arda Anarat, Ece Yüksel, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Onur Durmaz, Nergis Öztürk, Nilgün Türksever, Başak Gümülcinelioğlu, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş yer alıyor.
 
‘Yargı’ yeni bölümüyle 9 Ocak pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER