“Jane The Virgin” 27 Nisan’da FOXLIFE’ta başlıyor!

“Jane The Virgin” 27 Nisan’da FOXLIFE’ta başlıyor!
Dizideki performansıyla Altın Küre® kazanan Gina Rodriguez’in başrolünde olduğu Jane The Virgin 27 Nisan Pazartesi günü saat 21:00’de FOXLIFE ekranlarında başlıyor!
 
Jane Villanueva büyürken büyük annesi Alba onu iki şeye inandırdı: pembe diziler eğlencenin en üst seviyesidir ve kadınlar bekaretlerini ne pahasına olursa olsun korumalıdır. Bugün Jane 23 yaşında, öğretmen olmak için çalışan, yazar olma hayalleri kuran ve kendi ayakları üzerinde durabilmek için Miami’de popüler bir otelde çalışan bir kız olmuştur. Jane aynı zamanda çalışkan ve yakışıklı dedektif Michael ile nişanlıdır.
 
Jane’in kafasında kurduğu bütün planlar rutin bir kontrol için gittiği doktorun hamile kalmak isteyen bir hastasıyla Jane’i karıştırarak Jane’in hamile kalmasına sebep olmasıyla alt üst olur. Jane’in haberi olmasa da ona kazayla yerleştirilen örnek, çalıştığı otelin sahibi ve Jane’in eskiden hoşlandığı Raphael’e aittir.
 
Kendini ikilemlerle savaşmaya hazırlamak zorunda kalan, sorumluluk sahibi Jane’in hayatı bir anda dramatik, karmaşık ve tahmin edilemez bir hale gelir. Hamileliği sonlandıracak mı? Ailesine ve nişanlısına durumu nasıl açıklayacak? Biyolojik baba ve eşine ne diyecek? Tüm bu soruların cevabı Nisan ayında FOXLIFE ekranlarında cevap bulacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER