Aziz'den spoiler var: Aziz ve Efnan'dan herkesi şaşırtan ziyaret!

Aziz'den spoiler var: Aziz ve Efnan'dan herkesi şaşırtan ziyaret!
Show TV'nin yapımını O3 Medya'nın, yapımcılığını Saner Ayar'ın üstlendiği ilgiyle izlenen dizisi Aziz'in yeni bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı. Payidar ailesi ile Pierre’in bir arada olduğu yemeğe Aziz ve Efnan’ın gelmesi bir anda gerilimi yükseltiyor. Büyük heyecan uyandıran sahnenin ardından Dilruba, Adem, Aziz ve Efnan’ın aynı ortamda bulunacağı yemek büyük bir merakla bekleniyor.
 
AZİZ'İN BEŞİNCİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?
 
Aziz’in atölyeyi açması hür yaşamak isteyenlere umut olurken, karşı cephede derin bir korku yaratır. Her şeye rağmen hayallerinin peşinden giden Aziz, yoluna taş koyanlara karşı beklenmedik bir hamle yapar. Dilruba ve Adem cephesinde sular bir türlü durulmaz. Efnan’ın bildiği sırra ulaşmak isteyen Pierre, ona Aziz’in aşkını vaat eden şaşırtıcı bir teklif sunar. Ümitleri yeşeren Efnan Aziz’in kalbini kazanabilecek mi yoksa er ya da geç bu sevdadan vaz mı geçecektir…
 
Proje tasarımını Necati Şahin’in gerçekleştirdiği, yönetmen koltuğunda Recai Karagöz’ün oturduğu, senaryosunu Eda Tezcan’ın kaleme aldığı dizinin kadrosunda Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Eren Hacısalihoğlu, Suzan Kardeş, Ayten Soykök, Elif Sönmez ve Füsun Demirel ve Meral Çetinkaya yer alıyor. Bu güçlü kadroya ayrıca Cenan Çamyurdu, Baran Akbulut, Haydar Köyel, Berkay Akın, Mehmet Avdan, Özgür Onan, İmren Şengel  gibi birbirinden değerli isimler de eşlik ediyor.
 
Aziz, yeni bölümüyle Cuma akşamı saat 20.00'de Show TV'de!
 
İşte Aziz'in 5. Bölüm Ön İzleme Sahnesi;
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER