Kanal D International, Asia TV Forum 2021'e katılmaya hazırlanıyor

Kanal D International, Asia TV Forum 2021'e katılmaya hazırlanıyor
Kanal D International, Asia TV Forum & Market'a katılmaya hazırlanıyor.

Asya pazarına hitap eden içerik fuarı bu yıl da ATF Online+ adıyla dijital olarak düzenlenecek ve 1-3 Aralık tarihleri arasında yapılacak. Kanal D International ise yeni dizisi Üç Kız Kardeş (Three Sisters), geçtiğimiz yaz sezonunun dizilerinden Aşkın Tarifi (Recipe of Love) ve Baht Oyunu'nun (Twist of Face) da dahil olduğu temsil ettiği pek çok diziyi fuara götürecek.

İclal Aydın’ın aynı isimli romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş'te birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli  kız kardeşlerin hikayesini anlatılacak. Çekimleri Ayvalık’ta başlayacak dizide, İclal Aydın kızların annesini oynayacak. Dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz otururken, senaryosunu ise Betül Yağsağan kaleme alıyor. Oyuncu kadrosunda; Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay rol alıyor.

NTC Medya imzalı romantik komedi türündeki Aşkın Tarifi dizisinin başrollerinde Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk yer alıyor. Dizi 6 Eylül'de yayınlanan 13. bölümü ile final yaptı. ARC Film imzalı romantik komedi Baht Oyunu dizisinin başrollerinde ise Aytaç Şaşmaz, Cemre Baysel, İdris Nebi Taşkan ve Aslı Sümen bulunuyor. Dizi, 12 Ekim'de yayınlanan 17. bölümüyle yayın hayatını tamamladı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER