Üç Kuruş'tan spoiler var: Leyla, Efe’ye aşık olduğunu inkar ediyor!

Üç Kuruş'tan spoiler var: Leyla, Efe’ye aşık olduğunu inkar ediyor!
Show TV'nin Ay Yapım imzalı dizisi Üç Kuruş'un bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünden 3. ön izleme sahnesi yayınlandı. Leyla’nın Efe’ye aşık olduğunu anlayan Neriman’ın tepkisi sert olurken Leyla, Efe’ye aşık olduğunu inkar ediyor. Neriman’ın “Sen başka o başka, denk değilsiniz” sözleri üzerine gözyaşlarını tutamayan Leyla’nın durumu izleyicileri de derinden etkiliyor.

ÜÇ KURUŞ'UN BEŞİNCİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?
 
Efe, burunlarının dibine kadar girmiş olan katilin izini sürmeye çalışırken kendini Kartal’ın düğün telaşının ortasında bulur. Kartal, Nezih’e karşı son kozu olan bu düğünü sağ salim tamama erdirmek için uğraşırken katilin mahallede olabileceğini öğrenir. İrfan ise bir sonraki hedefinden edindiği bilgiyle Efe ve Kartal’ı şaşırtıcı bir planın içine sürükler. Leyla tarafından sınava tabi tutulan Efe’ye gelen esrarengiz bir mesaj Kartal’ı tam da düğün gününde şoka uğratır.
 
Senaryosunda Damla Serim, Murat Uyurkulak ve Eset Akçilad’ın imzası bulunan, Sinan Öztürk yönetmenliğindeki ‘Üç Kuruş’un kadrosunda  Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Zafer Algöz, Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Melissa Yıldırımer, Aytaç Uşun, Süreyya Kilimci, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Yolcu, Emrullah Çakay, Goncagül Sunar, Cüneyt Yalaz, Canan Atalay, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Ömer Çobanoğlu, Ömer Civan Şit  gibi genç kuşağın öne çıkan oyuncuları ile usta isimler buluşuyor.

Üç Kuruş yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'de Show TV'de!

İşte Üç Kuruş'un 5. Bölüm 3. Ön İzleme Sahnesi;
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER