Netflix'in Danimarka yapımı yeni dizisi Elves 28 Kasım'da başlıyor

Netflix'in Danimarka yapımı yeni dizisi Elves 28 Kasım'da başlıyor
Netflix'in Danimarka yapımı yeni dizisi Elves 28 Kasım'da başlıyor. 
 
Dört kişilik bir aile, Noel'de yeniden bağlantı kurmak umuduyla Danimarka'nın ücra bir adasına tatile gider. Ancak oldukça dindar bir topluluk tarafından kontrol edilen bu ada, halkla uyum içinde yaşayan vahşi orman yaratıklarına ev sahipliği yapmaktadır. Bu korkunç varlıklar, hepimizin bildiği halk masallarına ve mitolojiye ilham veren elflerdir. Ailenin kızı, bir gün bir elf bebeği bulup onu eve getirince istemeden adadaki uyumu bozar. Böylece tüm ada halkı inançlarını, ailelerini ve kendi canlarını kurtarmak için bir ölüm kalım mücadelesine girişir.

Oyuncu kadrosuda Sonja Steen, Milo Toke Bendix Campanale, Ann Eleonora Jørgensen, Vivelill Søgaard Holm, Rasmus Hammerich, Peder Thomas Pedersen, Lila Nobel (The Rain) ve Lukas Løkken (The Rain) gibi isimler yer alıyor.

Stefan Jaworski tarafından yaratılan ve yazılan bu 6 bölümlük dizinin yönetmenliğini Roni Ezra, yapımcılığını ise Miso Film (The Rain) adına Elise H. Lund üstleniyor. Elfler'in çıkış noktası olan orijinal fikrin sahipleri Jannik Tai Mosholt ve Christian Potalivo, Miso Film'den Peter Bose ve Jonas Allen ile beraber baş yapımcılar arasında yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER