Grey’s Anatomy yeni bölümleriyle FX ekranlarında devam ediyor!

Grey’s Anatomy yeni bölümleriyle FX ekranlarında devam ediyor!
Altın Küre ve Emmy ödüllü dizi “Grey’s Anatomy” heyecan dolu bölümleriyle kasım ayı boyunca hafta içi her akşam saat 20.30’da Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneğiyle FX ekranlarında.
 
“How to Get Away with Murder” ve “Bridgerton” gibi yapımlarla dikkat çeken ünlü yapımcı Shonda Rhimes’ın imzasını taşıyan, Altın Küre ödüllü Sandra Oh’nun da başrolünü paylaştığı “Grey’s Anatomy”, Seattle Grace Hastanesi’ndeki 5 genç doktor adayının hastalarıyla yaşadığı zorlu mücadeleleri ve özel hayatlarını konu alıyor. “Grey’s Anatomy” heyecan dolu bölümleriyle kasım ayı boyunca hafta içi her akşam saat 20.30’da Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneğiyle FX ekranlarında.
 
Dramadan korkuya, animasyondan bilim kurgu ve fantastiğe, aksiyondan komediye kadar birçok farklı kategoride yapıma ev sahipliği yapan FX; renkli ve çeşitli bir dünyanın kapılarını aralıyor. FX kanalı; D-Smart, Tivibu, KabloTV, TV+ ve Vodafone TV platformlarından izlenebiliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER