Jesse Spencer, Chicago Fire'dan ayrıldı

Jesse Spencer, Chicago Fire'dan ayrıldı
Jesse Spencer, Chicago Fire dizisinden ayrıldı.

--Yazının devamı Chicago Fire 10. sezon 5. bölümden spoiler içermektedir--

2012'de başlayan dizinin orijinal kadrosunda yer alan Spencer, devam eden 10. sezonun 5. bölümü itibarıyla ekiple vedalaştı. Casey karakteri rahmetli arkadaşı Andy Darden'ın çocuklarıyla ilgilenmek için Oregon'da kalmaya karar verdi. 200. bölümüyle ekrana gelen dizi, aynı zamanda Casey'in diğer karakterlere vedasına da sahne oldu.

TVLine'a konusan Jesse Spencer ayrılık kararının kendisine ait olduğunu açıklarken artık daha kısa süreli işlerde yer almak istediğini de belirtti. 177 bölüm ve 6 sezon süren House MD dizisinde rol aldıktan sonra aynı yıl Chicago Fire'a başlayan oyuncu, 2004'ten beri sezonları 20-22 bölüm süren iki ulusal kanal dizisinde rol almış oldu.

Showrunner Haas ise Spencer'ın ayrılık kararının ardından kendisini döndürmek istese de kararına saygı duyduğunu, karakterin vedasını 200. bölümde yapabilmek adına Spencer'ı 5 bölümde daha rol alması için ikna etmekten dolayı mutlu olduğu ekledi. Ailesiyle Chicago'da yaşayan Jesse Spencer ise Chicago Fire'dan tamamen kopmadığını ve yeni bir proje öncesi zaten biraz ara vereceğini, diziye geri dönüşün her daim ihtimal dahilinde olduğunu belirtti. Haberde Casey karakterinin dizinin gelecek bölümüne sesiyle dahil olacağı bilgisi de bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER