Sevda Erginci, Elkızı dizisini ve karakterini anlattı!

Sevda Erginci, Elkızı dizisini ve karakterini anlattı!
FOX’un cumartesi günü ekran yolculuğuna başlamaya hazırlanan yeni dizisi “Elkızı”nın yeni tanıtımı yayınlandı. Yoğun ilgi gören tanıtımda Ezo’nun: “Soyadımı katil babamdan aldım ama insanlığımı annemden, ben annemin kızıyım” demesi sosyal medyada çok konuşuldu.

Elkızı”nda Ezo karakterine hayat veren Sevda Erginci, “Elkızı’nı izleyenler; aşk, intikam, hırs ve entrika bulacaklar. Dizi; başına ne gelirse gelsin bunun karşısında ezilmeyip güçlü duran bir kadın olan Ezo’nun ezilmeyi kabullenmeyip intikam almasını konu alıyor. Öte yandan dizide bir ötekileştirme de var. Bu da Türkiye’de çok rastlanan bir şey; kendi kanından olmayan çoğu zaman ötekileştiriliyor. Biz de seyirciye bu ötekileştirmeyi acıklı bir şekilde izleteceğiz” dedi.

Ezo’nun acı dolu hayat hikayesini ekranlara taşımaya hazırlanan dizide Sevda Erginci, Fikret Kuşkan, Perihan Savaş, İsmail Ege Şaşmaz, Münir Can Cindoruk, Sedef Avcı, Toprak Sağlam, Alayça Öztürk, Fırat Doğruloğlu, Nur Yazar, Çağla Şimşek, Sinan Arslan, Pelinsu Çileli ve Macit Koper gibi başarılı isimler rol alıyor.

Elkızı”, 23 Ekim Cumartesi günü ilk bölümüyle FOX’ta.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER