Inter Medya'nın temsil ettiği 6 dizi Brezilya'ya lisanslandı

Inter Medya'nın temsil ettiği 6 dizi Brezilya'ya lisanslandı
Türkiye'nin önde gelen dağıtım ve yapım şirketlerinden Inter Medya, temsil ettiği 6 dizinin Brezilya'ya lisanslandığını duyurdu. Diziler Globo'ya bağlı, 20 milyon üyesiyle Brezilya pazarının lider dijital platformu Globoplay'de ekrana gelecek.

Anlaşması yapılan diziler ise perşembe akşamları yayınlanan 4. sezonuyla ekrana gelmeye devam eden Bir Zamanlar Çukurova (Bitter Lands) ve geçtiğimiz cumartesi akşamı yayın hayatını tamamlayan Son Yaz'ın (Last Summer) yanı sıra Maraşlı (The Trusted), Ramo, Leke (Tainted Love) ve Çıplak (Naked) oldu.

Inter Medya'nın alım ve satımlardan sorumlu ismi Beatriz Cea Okan, anlaşma sonrası yaptığı açıklamada "Brezilya, geniş izleyici kitlesiyle içerik tüketiminde önde gelen ülkelerden birisi. Türkiye'deki başarıyı Brezilya'ya taşıdığımız için mutluyuz. Türkçe içerik yayınlamaya devam ettiğimiz Brezilya'ya yapılan bu satışlar Yedinci Koğuştaki Mucize'nin yanına eklendi. Bu altı yapımın da Globoplay kullanıcıları tarafından çok beğenileceğinden eminiz." sözlerine yer verdi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER