Uma Thurman, Super Pumped dizisinin kadrosuna katıldı

Uma Thurman, Super Pumped dizisinin kadrosuna katıldı
Uma Thurman, Super Pumped dizisinin kadrosuna katıldı.

ABD'nin premium kablolu kanallarından Showtime için hazırlanan antoloji dramanın ilk sezonu Mike Isaac'in aynı adlı kitabından uyarlanıyor ve Uber'in eski CEO'su Travis Kalanick'in hikayesi anlatılacak. Uber'in şirket içi sorunları, Kalanick'in akıl hocası Bill Gurley'le olan karmaşık ilişkisi ve nihai kovuluşu, Silikon Vadisi'nin inişli çıkışlı zamanları da yer alacak.

Thurman ise bir dönem Uber'in yönetim kurulunda yer alan, The Huffington Post'un kurucusu Arianna Huffington'ı canlandıracak. Super Pumped'ın kadrosunda Joseph Gordon-Levitt, Kyle Chandler, Elisabeth Shue, Kerry Bishé, Jon Bass, Bridget Gao Hollitt ve Babak Tafti de rol alıyor. Brian Koppelman-David Levien (Billions) ve Beth Schacter (Quantico) ise senarist ve showrunner olarak görev alıyor. Gelecek sezonun onay alması durumunda iş dünyasını temelinden sarsan bir hikayeyle daha devam edilecek. 

Son olarak Netflix dizisi Chambers'ta rol alan, Pulp Fiction ve Kill Bill gibi filmlerle bilinen Uma Thurman'ın kariyerinde The Slap, Smash ve Imposters gibi diziler de bulunuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER