Buse Orcan, Gönül Dağı dizisinin kadrosuna katıldı!

Buse Orcan, Gönül Dağı dizisinin kadrosuna katıldı!
TRT 1’in sevilen dizisi Gönül Dağı’na yeni bir oyuncu daha katıldı. Sanat dünyasının genç ve güzel yıldızlarından Buse OrcanGönül Dağı’nda “Mezarcı İlyas”ın kızı Asya karakterini canlandıracak.

2018 yılında “Best Model Of Turkey” Yarışması’nda 2. olan, birçok ünlü markanın defilesinde modellik yapan, reklam filmlerinde rol alan Buse Orcan, Bahçeşehir Üniversitesi’ndeki eğitimine devam ediyor. Müzikle ilgilenen, piyano, gitar çalan, çocukluğundan bu yana bale yapan Orcan, son yılların gelecek vaat eden genç ve güzel yıldızlarından biri olarak görülüyor. 

“GÖNÜL DAĞI’NDA OYNAMAK BENİM İÇİN BÜYÜK ŞANS…”
Gönül Dağı’nda oynamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Buse Orcan, “İlk bölümden itibaren izlediğim ve çok sevdiğim Gönül Dağı’nda oynamak benim için büyük şans. Bana bu fırsatı veren Köprü Film’e çok teşekkür ediyorum. İzleyicilerin beğenisini toplayan bu dizide Asya’nın, sevilen bir karakter olması için elimden gelen her şeyi yapacağım” dedi. 

ASYA’YI RAMAZAN’A İSTEYECEKLER…
Asuman’la (Hazal Çağlar) yaşadığı üzücü ayrılığın ardından kendisini bir türlü toparlayamayan oğulları Ramazan’a (Cihat Süvarioğlu), “Mezarcı İlyas”ın kızı Asya’yı (Buse Orcan) istemeye karar veren Ağıtçı Muammer (Erdal Cindoruk) ve Günşıl (Gülhan Tekin), 36. Bölümde bu konuda harekete geçecekler. Ramazan bu olaya nasıl bakacak? Mezarcı İlyas’ın oğlu Hamdi (Burak Haktanır) kardeşiyle ilgili bu konuya nasıl yaklaşacak? Asya’nın ve babasının bu konudaki kararı ne olacak? Hepsini Gönül Dağı’nın  36. ve 37. Bölümlerinde izleyeceğiz.

Yapımcılığını Köprü Film/Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Yahya Samancı’nın üstlendiği Gönül Dağı’nın senaryosunu Ali Asaf Elmas ve Mustafa Becit kaleme alıyor. 
 
Berk AtanGülsim Ali İlhan’ın başrolleri paylaştığı Gönül Dağı’nda, Ecem Özkaya, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hazal Çağlar, Serkan Kuru, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Ulviye Karaca, Zümre Meğreli ve Burak Haktanır rol alıyor.
 
Gönül Dağı’nın 16 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1’de yayınlanacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER