YOU dizisi şimdiden 4. sezon onayını aldı

YOU dizisi şimdiden 4. sezon onayını aldı
Netflix, YOU dizisine 4. sezon onayı verdiğini açıkladı. Onay haberi kısa bir videoyla duyuruldu. Bu cuma günü 3. sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanan dizi böylece gelecek sezonunu şimdiden garantiledi.

Joe ve Love artık evlidir ve Kaliforniya'daki banliyo hayatında oğullarını büyütmektedir. Etrafları ayrıcalıklı teknolojik girişimcilerle, yargılayıcı blogger annelerle ve Insta-ünlüsü biohackerlarla doludur. Joe, baba ve eş rollerini benimsemiştir ama Love'ın delişmenliğinden çekinmektedir. Bir de kalp meselesi vardır. Yoksa bunca zamandır aradığı kişi yan evde mi yaşamaktadır? Bodrum katındaki bir kafesten kurtulmak bir şeydir. Peki, bu zamana kadar başından geçenlere aşina bir kadınla yaptığı mükemmel görünümlü bir evliliğin sağladığı hapishaneden kurtulmak? Bunun çok daha karmaşık bir kaçış olacağı kesin.

Caroline Kepnes'in kaleme aldığı roman serisinden uyarlanan dizinin başrollerini Penn Badgley ve Victoria Pedretti paylaşıyor. Sera Gamble ve Greg Berlanti'nin hazırladığı YOU'nun yapımını Berlanti Productions, Alloy Entertainment ve Warner Bros. Television üstleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER