Kıbrıs Zafere Doğru dizisi 15 Ekim'de ekrana dönmeye hazırlanıyor!

Kıbrıs Zafere Doğru dizisi 15 Ekim'de ekrana dönmeye hazırlanıyor!
Başrollerini Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu’nun paylaştığı, merakla beklenen “Kıbrıs Zafere Doğru” 15 Ekim Cuma akşamı saat 20.00’de TRT 1’de başlıyor.

Rauf Denktaş, Mücahitle Sırt Sırta Siperde…

Dizide, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş’a hayat veren başarılı oyuncu Devrim Saltoğlu hem benzerliği hem de başarılı performansıyla izleyenlerin büyük beğenisini kazandı. Yeni sezonda şanlı Erenköy Direnişi’nin tüm gerçekçiliğiyle ekrana geleceği bölümlerde Rauf Denktaş, vatanının özgürlüğü için mücahitle sırt sırta vererek siperde mücadelesine devam edecek.

Rum yönetiminin tüm tehditlerine rağmen Erenköy’de mücahitlerle destan yazan dönemin Cemaat Lideri Rauf Denktaş’ın varoluş mücadelesi izleyenleri etkisi altına alacak.

Serkan Çayoğlu gönülleri yine fethedecek…

Kıbrıs’ın şanlı Erenköy Direnişi’nin ekrana yansıyacağı dizide başarılı oyuncu Serkan Çayoğlu hayat verdiği Türk İstihbarat görevlisi Ankaralı karakteriyle yine izleyenlerin gönlünü fethedecek.

Adaya gizli görevle “Bereli” lakabıyla yollanan ve efsaneye dönüşen Ankaralı yeni sezonda Samson’un (Tayanç Ayaydın) korkulu rüyası olacak. Erenköy Direnişi’nde, yalnız hareket eden bir kahramandan mücahitlerle ekip halinde savaşan bir karaktere dönüşecek olan Ankaralı; Kemal, Derviş ve mücahit ekip arkadaşları ile ön cephede savaşacak.Doktor Ayşe Kıbrıs’ta…

Güzel oyuncu Gülper Özdemir’in canlandırdığı Doktor Ayşe ikinci sezonda gizlice Ankara’dan, Kıbrıs’a gönüllü doktor olarak geliyor. Şehit olan doktor meslektaşı Mesude’nin görevini devam ettirmek isteyen Ayşe, nişanlısı Ankaralı ile beklenen büyük buluşması sezonun ilk bölümünde ekrana gelecek.

Yapımcılığını Erol Avcı’nın, yönetmenliğini Osman Taşcı ve Barış Erçetin’in üstlendiği, senaryosunu Emre Özdür ve Başar Başaran’ın kaleme aldığı “Kıbrıs Zafere Doğru” yeni bölümüyle 15 Ekim Cuma günü TRT 1’de... BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER