The Walking Dead evrenine bir dizi daha katılıyor: Tales of the Walking Dead

The Walking Dead evrenine bir dizi daha katılıyor: Tales of the Walking Dead
The Walking Dead evrenine bir dizi daha katılıyor. AMC, ilk kez Eylül 2020'de haberi gelen "Tales of the Walking Dead" adlı uzantı diziye resmi onayı verdi.

6 bölümlük onay alan ilk sezon 2022 yazında AMC ve AMC+'ta ekrana gelecek. Antoloji özelliğindeki Tales of the Walking Dead'in her bölümünde farklı bir hikaye anlatılacak. The Walking Dead ve uzantı dizi Fear the Walking Dead'de de görev alan senarist/yapımcı Channing Powell showrunner olarak görev alacak. Zombi evreninden sorumlu Scott M. Gimple ise diğer dizilerde olduğu bu projeden de sorumlu olacak. Bölümlerde evrenin bilindik karakterlerinin yer alıp almayacağı şimdilik belli değil.

The Walking Dead dizisi 24 bölümlük final sezonunun üçte birlik ilk kısmını tamamladı ve ikinci kısmıyla 20 Şubat'ta ekrana dönecek. Fear the Walking Dead, 7. sezonuyla; The Walking Dead: World Beyond ise 2. ve final sezonuyla ekrana gelmeye devam ediyor. Ayrıca ana diziden sonra yayınlanması için hazırlanan Daryl-Carol uzantısının hazırlıkları da devam ediyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER