İclal Aydın'ın Üç Kız Kardeş romanı Kanal D'de dizi oluyor

İclal Aydın'ın Üç Kız Kardeş romanı Kanal D'de dizi oluyor
İclal Aydın'ın Üç Kız Kardeş romanı dizi oluyor.

2018'de Artemis Yayınları'ndan çıkan romanın dizi uyarlaması Kanal D'de ekrana gelecek. Yeni dizinin televizyondaki yayını için hazırlıklar devam ederken dizinin dağıtımını üstlenen Kanal D International de projeyi MIPCOM'a götürmek için hazırlanıyor. Şirket diziyi fuarda "Three Sisters" adıyla tanıtacak.

Dünyanın önde gelen içerik fuarlarından MIPCOM, bu yıl Cannes'da 11-14 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek. Kanal D International'ın fuarda tanıtacağı dizilerin arasında yayın hayatına yazın başlayan Baht Oyunu (Twist of Fate) ve Aşkın Tarifi'nin (Recipe of Love) yanı sıra bir diğer uyarlama dizi Hekimoğlu da bulunuyor.

Üç Kız Kardeş - Kitap Tanıtımı:

Bir zamanlar, bir ülkenin en güzel denizine bakan bir evde üç kız kardeş yaşardı. İsimleri Türkân, Dönüş ve Derya idi. Babaları Sadık Bey ve anneleri Nesrin Hanım’la birlikte geceleri kucak kucağa oturur, gelecekte onları bekleyen şahane yılların hayallerini kurarlardı.

Türkân, Dönüş ve Derya’nın, Ayvalık’ın çam kokulu sokaklarında geçen masal gibi çocukluğu, onları yetişkin dünyasının acımasızlığına hazırlamamıştı belki. Hiçbir hayatın, hiçbir seçimin göründüğü kadar kolay olmadığını, bazen en büyük, en akla gelmeyecek sırların en güvendiklerimizin kalbinde saklandığını, en korkulacak hastalıkların gün gelip geçmişi derleyip toplayabileceğini anlamak zaman istiyordu.

Ve zamanın ilaç olmadığı bir yara var mıydı dünyada?

Ayvalık’ın denize uzanan taş sokaklarından, nice yaşamlar görüp geçirmiş zeytin ağaçlarından, hayatın kaynağından akan suyundan, eski evlerinden doğmuş bir aile hikâyesi Üç Kız Kardeş. Bir mutsuzluk hikâyesi değil; neşeli günleri yâd ede ede iyiliğe dönüşün hikâyesi. İyileşmenin yolculuğu…


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER