ITV'den iki yeni dizi geliyor: Litvinenko & The Suspect

ITV'den iki yeni dizi geliyor: Litvinenko & The Suspect
İngiltere merkezli ITV kanalı iki yeni drama daha duyurdu.

** Litvinenko:

David Tennant'ın başrolünü üstlendiği dizi, ismini aldığı eski KGB subayı Alexander Litvinenko'yu konu alacak. Scotland Yard'ta çalışan polis memurları zehirlenerek öldürülen Litvinenko'ya kimin zarar verdiğini bulmak için 10 sene süren, merkezin tarihinin en tehlikeli ve karmaşık araştırmalarından birisini yürüttüler.

Dizinin sezonu 4 bölüm sürecek ve George Kay (Lupin) hazırlayacak. Margarita Levieva (Revenge), Litvinenko'nun eşi Marina'ya hayat verecek. Marina, kocasının ölümünün peşini bırakmayan ve İngiliz hükümetini Rusya'nın ölümdeki payı konusunda zorlayan bir kadın olarak öne çıkıyor. Kadroda Mark Bonnar ve Neil Maskell de yer alıyor. Bölümleri Jim Field Smith yönetecek. ITV Studios ve Tiger Aspect ise yapımını üstlendi. ** The Search:

Aidan Turner (Poldark) başrolünü üstlenecek. Bodyguard ve The Pembrokeshire Murders'ı da hazırlayan World Productions yapımını üstlenecek. Michael Robotham'ın aynı isimli romanından uyarlanacak.

Sezon 5 bölüm sürecek diziyi Peter Berry (Gangs of London) kaleme alıyor. Shaun Parkes (Small Axe), Sian Clifford (Fleabag), Camilla Beeput (Peep Show), Adam James (Doctor Foster) ve Anjli Mohindra (Vigil) da kadroda yer alıyor.

Doktor Joe O’Loughlin, alanında ve medyada tanınmış, dışarıdan bakıldığında ailesiyle mükemmel bir hayatı varmış gibi görünen bir adamdır. Hatta intihar etmeye hazırlanan genç bir hastayı kurtardığından beri kahraman olarak da görülmektedir.

Genç bir kadın Londra'daki bir mezarlıkta ölü bulunduğundan deneyimli polis memuru Vincent Ruiz ve genç ortağı Riya Devi davaya atanır. Kadının ölümü cinayet midir yoksa intihar mı? Peki davaya yardım etme konusunda fazla istekliymiş gibi duran Joe'nun sakladığı bir şeyler mi vardır? Kendisini güçten düşürecek bir teşhis konan Joe, klinik psikolog olarak çalışırken suça meyilli hale mi gelmiştir? Yoksa Catherine'in ölümüyle bir alakası mı vardır?


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER