Son Yaz ve Maraşlı yakında Romanya'da da ekrana gelecek

Son Yaz ve Maraşlı yakında Romanya'da da ekrana gelecek
Inter Medya, uluslararası dağıtımını üstlendiği dört dizi için yeni anlaşmalar duyurdu.

Maraşlı (The Trusted) ve Akrep (Scorpion) dizileri Romanya'nın Pro TV kanalında, Son Yaz (Last Summer) ve Ramo dizileri ise Kanal D Romania kanalında ekrana gelmeye hazırlanıyor. Inter Medya'nın kurucusu ve CEO'su Can Okan anlaşmaların ardından "Romanya, Türk dizilerinin ve filmlerinin çok popüler olduğu ülkelerden birisi. En başarılı dizilerimizden dördü çok yakında Romanya'daki izleyiciyle buluşacak. Hepsinin izleyici tarafından sevileceğinden ve bu dizilerin çok başarılı olacağından eminiz," dedi.

O3 Medya'nin yapımını üstlendiği, Ali Atay ve Alperen Duymaz'ın başrolünü üstlendiği Son Yaz dizisi hali hazırda ikinci sezonuna devam ediyor ve FOX Türkiye'de ekrana geliyor. 1441 Productions'ın yapımını üstlendiği, Demet Akbağ, Evrim Alasya ve Yusuf Çim'in başrolünü üstlendiği Akrep, Star TV'de ekrana geldi ve yayın hayatını Haziran 2021'de 26. bölümüyle tamamladı. 

TIMS & B'nin yapımını üstlendiği, Burak Deniz ve Alina Boz'un başrolünü üstlendiği Maraşlı, ATV'de ekrana geldi ve yayın hayatını Temmuz 2021'de 26. bölümüyle tamamladı. BKM Film'in yapımını üstlendiği, Murat Yıldırım'ın başrolünü üstlendiği Ramo ise Show TV'de ekrana geldi ve yayın hayatını Nisan 2021'de 40. bölümüyle tamamladı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER