Murat Daltaban, Kanunsuz Topraklar dizisiyle ekrana geri dönüyor!

Murat Daltaban, Kanunsuz Topraklar dizisiyle ekrana geri dönüyor!
Yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un, yönetmenliğini Faruk Teber’in, senaryosunu Zülküf Yücel’in üstlendiği, başrollerini Uğur Güneş, Esra Bilgiç, Necip Memili, Kaan Taşaner ve Murat Daltaban’ın paylaştığı “Kanunsuz Topraklar”, çarşamba günü ilk bölümüyle FOX’ta ekrana gelecek. Dizide başarılı oyuncu Murat Daltaban, canlandırdığı Malik Bey karakteriyle izleyiciyle buluşacak.Dizide, Zonguldak’ta kömür madeni ve toprak sahibi olan Malik Bey kurduğu sömürü düzeni ile dikkat çekecek. Kasabanın tek ve gösterişli konağında kızları, Gülfem (Esra Bilgiç), Behice (Eylül Su Sapan) ve Fikriye (Serdem Paçal) ile birlikte yaşayan Malik’in hayatı, maden işçisi Davut’un (Uğur Güneş) bu düzene karşı başlattığı isyanla değişecek.

Dizinin konusu: 1939 yılında kömür şehri Zonguldak’ta bir kasabada madenci Davut (Uğur Güneş), kardeşleri ve ana-babasıyla mütevazı bir hayat sürmektedir. Madenin sahibi Paşazade Malik Bey (Murat Daltaban) adında zengin bir adamdır. Yağmurun çok yağdığı bir gün uyarıları dikkate almayan Malik Bey yüzünden beklenen olur ve maden çöker. Davut, bu düzene karşı sesini yükseltmeye karar verir. Malik Bey’in de Davut için hiç beklenmeyen bir teklifi vardır.Malik Bey’in kızı Gülfem (Esra Bilgiç) hayatın gerçeklerinden uzak, korunarak büyütülmüştür. Gülfem; ele avuca gelmez, söz dinlemez, hatta kaba-saba bir adam olarak gördüğü Davut’a zamanla içten içe hayranlık duymaya başlar. Malik Bey ise kızı Gülfem’i, Ali Gelik (Necip Memili) adında zengin bir maden patronuyla evlendirmeyi düşünmektedir.

Maden işçilerinin kurulu düzene isyanını konu alan “Kanunsuz Topraklar”, 29 Eylül Çarşamba saat 20.00’de ilk bölümüyle FOX’ta.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER