Gönül Dağı dizisinde Taner, İstanbul'u mu, Gedelli'yi mi tercih edecek?

Gönül Dağı dizisinde Taner, İstanbul'u mu, Gedelli'yi mi tercih edecek?
Ekrana geldiği ilk günden itibaren izleyicilerin gönüllerinde taht kuran ve izleyici sayısını her geçen gün artıran Gönül Dağı, yeni sezona birinciliğini ilan ederek girdi. Geçtiğimiz Cumartesi ekrana gelen 31. bölümüyle tüm kulvarlarda reyting rekoru kıran dizinin, 18 Eylül Cumartesi akşamı TRT 1 ekranına gelecek yeni bölümünde heyecan doruğa çıkacak… Eğlencenin ve dramın iç içe geçeceği sahnelerle izleyicilerini TRT 1 ekranlarında kilitleyecek olan dizide, önemli bir karar arifesindeki Taner ve Dilek'in  dönüm noktasına,  Ramazan ve Asuman’ın tatlı telaşına tanıklık edeceğiz… 

Kasabayı tehdit eden salgın durdurulabilecek mi?
Geçtiğimiz bölümde kendisine iş bulan Dilek’in yanına giderken otobüste aklına kuraklığa çözüm bulacak yeni bir icad gelen Taner, kasabaya geri dönmüş ve amcaoğullarıyla birlikte yine müthiş bir projeye imza atmışlardı. Taner ve kuzenler, susuzluktan kırılan kasaba halkına çare olan yeni icadlarıyla bu küresel soruna çözüm bulmaya çalışırlarken, bu kez bambaşka bir tehlikeyle karşı karşıya kalırlar. Gedelli kasabasında bir salgın başlar… Hastaneye yeni atanan doktor Kenan ve hemşire Elif’in çabalarıyla salgınla baş etmeye çalışılırken, komşu ilçelerden ve şehirden de yardım gelir… Kasabayı tehdit eden salgın durdurulabilecek mi? Salgına neden olan tehlikeler bulunabilecek mi? Yeni bölümde izleyeceğiz. 

Taner, Dilek'le birlikte İstanbul'a dönecek mi?
Bir yandan salgının kaynağını bulmaya çalışırlarken, diğer yandan kendisine İstanbul’a gelme kararı için iki gün zaman tanıyan Dilek’e cevabını açıklamaya hazırlanan Taner, sevdiğiyle İstanbul’a gidip onunla bambaşka bir hayata mı başlayacak yoksa kendisine ihtiyacı olan ailesi ve kasaba halkını mı tercih edecek? Dilek, Taner’in bu kararı karşısında nasıl davranacak?

Asuman ve Ramazan, evlilik yolunda ilk adımı atabilecek mi?
Asuman ve Ramazan aşkı ise bu bölümde dönüm noktasına giriyor. Romantik aşkı Ramazan’ın evlenme teklifini kabul eden Asuman, babasını ikna edebilecek mi? Asuman’ı istemeye ailesiyle birlikte giden Ramazan, Münir Başkan engelini aşarak sevdiğine kavuşabilecek mi? 

Sefer ve Selami intikam peşinde!..
Susuzluktan doğan sorunları çözmek için depo alan ve dolandırılan Sefer ile Selami, intikam peşinde… Kaptırdıkları paraları alıp dolandırıcıları yakalatabilecekler mi? 

Gönül Dağı, heyecanın doruğa çıkacağı, romantizm rüzgarları estirecek, güldürürken düşündürtecek çok özel ve güzel bölümüyle 18 Eylül Cumartesi akşamı TRT 1’de. 

Berk AtanGülsim Ali İlhan’ın başrolleri paylaştığı Gönül Dağı’nda, Ecem Özkaya, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hazal Çağlar, Serkan Kuru, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Ulviye Karaca ve Zümre Meğreli rol alıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER