Zoey’s Extraordinary Playlist dizisi iptalden döndü

Zoey’s Extraordinary Playlist dizisi iptalden döndü
Netflix'in Manifest'e 4. sezon onayı vermesinin ardından NBC'nin iptal ettiği bir dizi daha iptalden döndü. 2. sezon finalinin ardından iptal edilen Zoey’s Extraordinary Playlist, Roku'dan onay aldı.

ABD merkezli dijital medya oynatıcısı Roku, “Zoey’s Extraordinary Christmas” isimli hikayeyi toparlayacak bir filme yeşil ışık yaktı. Film, şirketin bünyesindeki dijital kanal The Roku Channel’da yayınlanacak. The Roku Channel, hali hazırda ABD, Kanada ve İngiltere’de yayın hayatına devam ediyor. Roku, sonbahar bitmeden dizinin 25 bölümünü de platforma ekleyecek.

Yeni filmin çekimleri bu ay içerisinde Vancouver’da başlayacak. Dizinin oyuncuları Jane Levy (Zoey), Skylar Astin (Max), Alex Newell (Mo), John Clarence Stewart (Simon), Andrew Leeds (David), Alice Lee (Emily), Michael Thomas Grant (Leif), Kapil Talwalkar (Tobin), Mary Steenburgen (Maggie), Peter Gallagher (Mitch) ve Bernadette Peters (Deb) filmde de rol alacaklar. Zoey’s Extraordinary Christmas'ın beklenen ilgiyi görmesi halinde dizi için daha fazla bölüm sipariş edilmesi de gündemde.

Zoey’s Extraordinary Playlist dizisinin bölümleri ülkemizde Gain bünyesinde yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER