Tivibu, okula dönen çocukları özel içeriklerle karşılıyor!

Tivibu, okula dönen çocukları özel içeriklerle karşılıyor!
Tivibu, eylül ayında okula dönen çocukları özel içeriklerle karşılıyor. Tivibu’nun minik seyircileri için bu ay birbirinden eğlenceli animasyonlar ve çocuk filmleri öne çıkarken yetişkinleri de bol ödüllü filmler bekliyor. 
 
Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu’da, eylül ayında çocuklara özel içerikler ve büyükler için bol ödüllü festival filmleri öne çıkıyor. Okulların açılmasıyla birlikte çocukların heyecanına ortak olan Tivibu, Okula Dönüş klasöründeki filmleri tüm paketlere açık şekilde 22 Eylül’e kadar izleyicilere sunuyor. Animasyon ve çocuk/aile türlerinden oluşan klasörde, 30 adet Seç İzle filmin yanı sıra, fiyatları 99 kuruşa indirilen 10 adet Kampanyalı Kırmızı Halı filmi de çocukları bekliyor.
 
Okula dönüşte kumanda çocuklarda
Legolar evreninde geçen “Lego Süper Kahramanlar: Aquaman - Atlantis'in Öfkesi”, “LEGO DC: Shazam - Sihir & Canavarlar”, “Lego Filmi 2”,  “Lego Batman Filmi” ve “Lego Ninjago Filmi” gibi yapımlar, çocukları maceradan maceraya koştururken “Batman Bitmeyen Cadılar Bayramı 1-2”, “Batman İki-Yüz’e Karşı”,  “Batman: Ninja Kaplumbağalar” ve “Örümcek Adam: Örümcek Evreninde” gibi animasyonlar da süper kahramanların kötülerle mücadelesine odaklanıyor.
 
Tivibu’nun çocuklara özel içerikleri sadece animasyonlarla sınırlı değil. Küçük bir kasabada yaşayan ve oyuncu olma hayali kuran Finley Tremaine ekseninde modern bir Külkedisi hikayesi anlatan “Külkedisi Masalı: Şöhret Delisi”, bir gizemi çözmek için yola koyulan Nancy ve arkadaşlarının hikayesini konu edinen “Nancy Drew ve Gizli Merdiven” gibi filmler Seç İzle klasöründen ücretsiz izlenebilirken Kırmızı Halı klasöründe yer alan 2021 yapımı “Akıllı Soygun", "Godzilla vs. Kong", "Gully" gibi kampanyalı filmler de minik seyircileri bekliyor.
 
Büyüklere özel bol ödüllü filmler bu ay Tivibu’da
Çocuklara yönelik birbirinden güzel yapımlara ek olarak Tivibu’da bu ay Türk ve dünya sinemasından ödüllü filmler seyirci ile buluşuyor. Dünya festivallerinden ödüllerle dönen Jacques Audiard’ın “Dheepan”, Ken Loach’un “Ben, Daniel Blake” ve Rafi Pitts’in “Benim Adım Nero” gibi filmleri sinemaseverlerin seyir zevkini katlarken Erden Kıral imzalı “Vicdan”, Uğur Yücel’in yönetmen koltuğuna oturduğu “Soğuk” ve Zeki Demirkubuz’un yönettiği “Bulantı” gibi yerli filmler de öne çıkıyor. 
 
Bol Ödüllü Filmler klasöründe ayrıca Cannes Film Festivali’nin en çok sevdiği yönetmenlerden Nuri Bilge Ceylan da “Kasaba”, “Mayıs Sıkıntısı”, “Uzak”, “İklimler”, “Üç Maymun” ve “Bir Zamanlar Anadolu’da” filmleri ile bu ay izleyicilerle buluşuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER