Batwoman'da Poison Ivy'yi canlandıracak isim belli oldu

Batwoman'da Poison Ivy'yi canlandıracak isim belli oldu
Batwoman, kendi Posion Ivy'sini buldu ve Bridget Regan, dizinin hazırlıkları devam eden 3. sezonunda rol almak üzere kadroya katıldı. Batwoman, 13 Ekim'de yeni sezonuyla ekranda olacak.

Gerçek ismiyle Pamela Isley, dünyayı daha iyi hale getirmek için uğraşan tutkulu ve zeki bir bilim insanıdır. Ama bir iş arkadaşının çeşitli bitki toksinlerini kendisine enjekte ederek ünlü Poison Ivy'ye dönüştürmesiyle planları değişmiştir. Pamela, Batman ve ona yakın olanlar aynı fikirde olmasa da damarlarında akan gücü doğru olan için kullanmıştır. Batwoman ve ekibi ise uzun süredir ortalıkta olmayan, intikam arayışındaki Poison Ivy ile yüzleşmek için hazırlanmalıdır.

Bir diğer çizgi roman uyarlaması Agent Carter'da da rol alan Bridget Regan'ın TV kariyerinde Paradise Lost, The Last Ship, Jane the Virgin, White Collar gibi diziler de bulunuyor.

Poison Ivy karakterini 1997 yapımı Batman and Robin filminde Uma Thurman canlandırdı. Gotham dizisinde karakterin farklı dönemlerine Clare Foley, Maggie Geha ve Peyton List hayat verdi. Animasyon projelerde de kullanılan karakteri son olarak HBO Max dizisi Harley Quinn'de Lake Bell seslendiriyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER