Into the Night'ın 2. sezonundan yeni bir tanıtım geldi

Into the Night'ın 2. sezonundan yeni bir tanıtım geldi
Netflix'in Belçika yapımı dizilerinden Into the Night'ın 2. sezonundan yeni bir tanıtım videosu geldi. 8 Eylül'de başlayacak gelecek sezonunun konukları arasında Kıvanç Tatlıtuğ da bulunuyor.

INTO THE NIGHT 2. SEZON HAKKINDA:
İlk sezonun sonunda Flight 21 yolcularımız güneşten saklanmak için Bulgaristan'da Eski Sovyet askeri bir yeraltı sığınağı bulmuş olsalar da ne yazık ki soluklanmaları bir kaza sonucu yiyecek stoklarının tehlikeye girmesiyle kısa kesilir. Aniden yeryüzüne tekrar çıkması gereken ekip umutsuzca hayatta kalma mücadelesine yeniden başlar ve Norveç'te yer alan Küresel Tohum Deposuna (Global Seed Vault) seyahat etmek zorunda kalır. Ancak bu fikir sadece onların aklına gelmemiştir... Daha çok yiyecek temin edebilmek için grup kendi içinde bölünmek, askeri ekiple iyi geçinmek ve zamana karşı olan bu yarışta çeşitli fedakarlıklar yapmak zorunda kalır.   
 
2. SEZON YENİ KATILAN OYUNCULAR 
Kıvanç Tatlıtuğ - Türkiye
Anton Kouzemin (Alexei) - Belçika
Coen Bril (Heremans) - Hollanda
Joe Manjón (Félipe) - İspanya
Émilie Caen (Théa) - Fransa
Borys Szyc (Łom) - Polonya
Dennis Mojen (Markus) - Almanya
Javier Godino (Gerardo) - İspanya
Marie-Josée Croze (Gia) - Fransa
 
Diğer devam eden oyuncular ise; Pauline Etienne, Mehmet Kurtulus, Laurent Capelluto, Ksawery Szlenkier, Jan Bijvoet, Babetida Sadjo, Nabil Mallat, Vincent Londez, Regina Bikkinina, Alba Gaïa Bellugi ve Nicolas Alechine.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER