Nine Perfect Strangers, Hulu'nun en çok izlenen orijinal yapım dizisi oldu

Nine Perfect Strangers, Hulu'nun en çok izlenen orijinal yapım dizisi oldu
Nine Perfect Strangers, Hulu'nun en çok izlenen orijinal yapım dizisi oldu.

Big Little Lies'ın yazarı Liane Moriaty'nin kaleme aldığı aynı isimli romandan uyarlanan dizi, ilk 3 bölümüyle 18 Ağustos'ta ekrana geldi. Hulu'nun açıklamasına göre başladığı gün ve devamındaki 5 günde gösterdiği performansla The Handmaid's Tale'in 4. sezon finalini geride bıraktı ve zirveye çıktı. Platform, açıklamasında sayısal veriden bahsetmedi.

Deadline'ın haberine göre Hulu, kullanıcıların bireysel izlemesine dayanarak izlenme oranlarını takip ediyor. Yani dizinin bir ya da üç bölüm izlenmesi bir anlam ifade etmezken izleyici bölüm sayından bağımsız olarak bir kez sayılıyor. Önde gelen bir diğer dijital platform Netflix ise bir dizi bölümü ya da film 2 dakika izlendiği takdirde izlenmiş olarak kabul ediyor.

Nicole Kidman'ın başrolünde yer aldığı mini dizinin sezonu 8 bölüm sürecek ve yarın 4. bölümüyle ekrana gelecek. David E. Kelley imzalı Nine Perfect Strangers'ın kadrosunda Michael Shannon, Luke Evans, Bobby Cannavale, Regina Hall, Samara Weaving, Melvin Gregg, Asher Keddie, Grace Van Patten, Tiffany Boone ve Manny Jacinto da yer alıyor. Bir rehabilitasyon merkezine 10 günlüğüne kalmaya gelen bir grup insanı ve tesiste çalışanların hayatını konu alıyor. Dizinin bölümleri ülkemizde Amazon Prime Video Türkiye bünyesinde bulunuyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER