Most Dangerous Game dizisi 2. sezon onayını aldı

Most Dangerous Game dizisi 2. sezon onayını aldı
Most Dangerouis Game dizisi 2. sezon onayını aldı.

Nisan 2020'de kurulan dijital platform Quibi'de ilk sezonuyla ekrana gelen dizi, platformdan onay almış ancak şirket 6 ay sonra kapanma kararı alınca geleceği belirsizleşmişti. Quibi'nin hazır olan içeriklerini satın alan dijital medya oynatıcısı Roku, birkaç hafta önce dizinin ilk sezonunu yayınlamıştı. Bugün ise Most Dangerous Game'in devamını istediğini duyurdu.
 
Antoloji özelliğindeki Most Dangerous Game'in ilk sezonunda rol alan Christoph Waltz, ikinci sezonda Miles Sellers karakterini canlandırmaya devam edecek. Diziyi hazırlayan Nick Santora bir kez daha senaryoyu kaleme alacak.

Most Dangerous Game'in ilk sezonunda çok borcu olan, baba olmaya hazırlanan ve ölümcül bir hastalığa yakalandığını öğrenen Dodge (Liam Hemsworth), kendisine gizemli bir adamın getirdiği teklifi kabul etmiş ve yüksek bir meblağ karşılığı 24 saat sürecek bir av/avcı oyununa dahil olmuştu. Dizinin ikinci sezonunda ise diğer başrolü David Castañeda (The Umbrella Academy) üstlenecek. Zor durumdaki kız kardeşine yardım etmek için oyuna katılmaya karar veren Victor Suero, kardeşine olan sevgisinden dolayı av olmamaya çalışacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER