Yelken sporunun en hızlı yarışları Ağustos ayında Fast&Funbox HD ekranlarında!

Yelken sporunun en hızlı yarışları Ağustos ayında Fast&Funbox HD ekranlarında!
Fast&Funbox HD, otomobil yarışları, motokros, sörf, snowboard, skateboad, wakeboard, kaya tırmanışı, bisiklet motokros (BMX), serbest stil motokros (FMX), paraşüt, kaykay, serbest koşu, base jumping ve çok daha fazlasını sunuyor.

Ağustos ayında yelken sporunun en hızlı yarışları, denizde yaşanan spor ve heyecan dolu anlar, ilginç yapımlarla ekranlara Fast&Funbox HD ekranlarına geliyor.

Hız Katamaranları GC32 2019 Bölüm 1 (Speed Catamarans GC32 2019 Ep 1)  – 25 Ağustos Çarşamba - Saat: 15:00
GC32 katamaranlar, yelken dünyasında hız ve rekabet kavramlarını yeni baştan tanımladılar. İlk çıkışlarını 2014'te yapan bu eşsiz katamaranlar, 2015'te ilk kez katıldıkları Avrupa Elemesi'nde ortalığı birbirine kattı. Amerika Kupası'nın en başarılı yelkencilerinin yarıştığı GC32 serisi, İtalya, İspanya ve Fransa'da beş ana noktada bizlere yüksek performanslar seyrettirecek. Deniz üzerinde uçmaya hazır olun!

Tokyo'ya Deniz Yolculuğu 2019/2020, Bölüm 1 (Sailing to Tokyo 2019/2020 Ep 1)  – 29 Ağustos Pazar - Saat: 11:30
Bu programda kendini yelkenciliğe adanmış, Tokyo'ya yelken açarak uzun bir yolculuğa çıkmış ve Olimpiyatlarda tarih yazmayı hayal eden sporcuların kariyerleri konu alınıyor.

Rüzgar Ustaları 2019/2020, Bölüm 1 (Kite Masters 2019/2020, Ep 1)  – 30 Ağustos Pazartesi - Saat: 00:30
Rüzgar Ustaları, aksiyon sporu uçurtma sörfünün ilham verici dünyasından en güncel haberlerin ekrana geldiği yeni bir seri.  İster dünyayı bir fırtına gibi dolaşan bir uçurtma sörfçüsü olun, ister bunu bir hobi olarak takip edin, ya da sadece ilginizi çektiği ya da uçurtma sörfü yapmak istediğiniz için izleyin, Rüzgar Ustaları programından büyük keyif alacaksınız. Rüzgar Ustaları, uçurtma sörfünün serbest yarışının, hafta sonu eğlencesi ve profesyonel sörfçüleri içeren çok sayıda farklı disiplinini ayrı ayrı  takip ediyor ve dünyanın her yerinden en iyilerini ekranlarınıza taşıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER