Matt Ryan, Legends of Tomorrow'da yeni bir karaktere geçecek

Matt Ryan, Legends of Tomorrow'da yeni bir karaktere geçecek
Legends of Tomorrow dizisi yeni sezon öncesi bir değişikliğe daha gidiyor.

Devam eden 6. sezonun sonunda Dominic Purcell'e veda etmeye hazırlanan dizi, John Constantine karakterinin hikayesini de tamamlayacak. Ancak Matt Ryan dizide kalacak ve 7. sezonda farklı bir karakterle dizide rol almaya devam edecek.

Matt Ryan, ilk olarak NBC'nin tek sezon süren Constantine dizisinde karakterini canlandırmış ve Arrow dizisine karakteriyle konuk olmuştu. 3. sezondan beri Legends of Tomorrow'da rol alan Ryan, gelecek sezondan itibaren eksantrik bilim insanı Dr. Gywn Davies'e hayat verecek. 19. yüzyılın başlarında yaşayan Dr. Davies, ekibin gelecek sezondaki tek umudu olarak ortaya çıkacak.

Legends of Tomorrow'un 7. sezonu Gideon'ı ekran önüne almaya da hazırlanıyor. Dizinin başından beri seslendirme yapan Amy Louise Pemberton, gelecek sezonla birlikte kamera önüne geçerek ana karakter olarak yer alacak. The CW, ayrıca 6. sezonun geri kalanı için yeni bir tanıtım videosu yayınladı.

Deadline'ın haberine Warner Bros. TV ve JJ Abrams'ın şirketi Bad Robot, dijital platform HBO Max'te ekrana gelmesi planlanan yeni bir Constantine dizisinin hazırlıklarına da devam ediyor. Karakteri daha karanlık bir tonda işlemesi beklenen yeni dizinin başrolünde siyah bir oyuncunun rol alması ihtimali de bulunuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER