Sex Education'ın 3. sezon resmi tanıtımı yayınlandı

Sex Education'ın 3. sezon resmi tanıtımı yayınlandı
Yeni bir müdür, yeni bir üniforma ve yeni bir tarz… Moordale Lisesi’nde değişim zamanı. Netflix, 17 Eylül'de 3. sezonuyla geri dönmeye hazırlanan Sex Education'ın resmi tanıtımını yayınladı.

Otis ilişki olmaksızın seks yaparken Eric ve Adam artık resmen bir çift. Jean hamile. Yeni müdür Hope (Jemima Kirke) okulu istediği mükemmelliğe ulaştırmaya çalışırken Aimee feminizmi keşfedecek, Jackson ise hoşlandığı biriyle tanışacak. Kayıp sesli mesaj ise hala kayıplarda.

Oyuncu kadrosunda Asa Butterfield, Gillian Anderson, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Connor Swindells, Aimee-Lou Wood, Kedar Williams-Stirling, Chaneil Kular, Simone Ashley, Mimi Keene, Tanya Reynolds, Mikael Persbrandt, Patricia Allison, Sami Outalbali, Anne-Marie Duff, George Robinson, Chinenye Ezeudu, Alistair Petrie, Samantha Spiro, Rakhee Thakrar ve Jim Howick’in yer aldığı dizinin üçüncü sezonuna Bay Groff'un daha başarılı ve pek mütevazı olmayan ağabeyi Peter Groff'u canlandıran Jason Isaacs, Moordale'in öğrencilerinden Cal'a hayat veren Dua Saleh ve Elsie'nin üvey annesi Anna olarak izleyeceğimiz Indra Ové katıldı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER