Élite dizisinin ilk resmi romanı Arka Sıradakiler raflara geliyor!

Élite dizisinin ilk resmi romanı Arka Sıradakiler raflara geliyor!
Élite dizisinin ilk resmi romanı Arka Sıradakiler raflara geliyor.

18 Haziran'da dördüncü sezonuyla ekrana dönen diziden uyarlanan romanı dizinin senaristlerinden Abril Zamora kaleme aldı. 29 Haziran'da ön siparişe açılacak olan romanı Teras Kitap yayımlıyor. Cumhur Mısırlıoğlu'nun çevirisini üstlendiği romanın arka kapağında yer alan konusu ise şöyle:

Marina'nın yüzü ifadesizdi. Biraz sükûnet, belli belirsiz bir gülümseme. Ve daha bir sürü şey görebilirdiniz yüzünde, ama duygu namına hiçbir şey yoktu. İnsan böyle hunharca öldürüldüğünde yüzüne bir korku ya da şaşkınlık gelir, öyle değil mi? Fakat Marina'nın tüm dünyaya, ceset torbasının fermuarı çekilene dek gösterdiği son şey... hiçti. Tam bir hiç.

Las Encinas'ta geçen aşk, kıskançlık ve entrika dolu, alışıldık bir dönemin ardından, yıl sonu partisinde her şeyi gölgede bırakan bir şey olur: Marina havuzun başında ölü bulunmuştur. İşe, öğrencileri tek tek sorguya çekmekle başlayan müfettişin bütün planları, eline geçen isimsiz bir günlükle altüst olur. Günlüğü polise kim getirmiştir? Günlüğün sahibinin cinayetle bir bağlantısı var mıdır? Marina'dan neden bu kadar nefret ediyordur? Parçaları birleştirmek için filmi yılın başına sarmak zorunda kalan müfettiş, hikâyeyi bu kez bir de arka sıradakilerin ağzından dinlemek zorundadır.    
 
Netflix'in en çok sevilen dizilerinden Élite'in ilk resmi romanı Arka Sıradakiler şimdi Türkiye’de!
 
Abril Zamora Oyuncu, senarist, yönetmen ve yazar. Tiyatro, sinema ve televizyon ekranlarında uzun bir kariyerin ardından asıl çıkışını Netflix'in Vis a Vis dizisinde hayat verdiği Luna karakteriyle yaptı. Élite'in de senaristlerinden olan Zamora, Arka Sıradakiler'le atıldığı yazarlık kariyerini başarıyla sürdürüyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER