Kanal D International, Hekimoğlu için yeni lisans anlaşmalarına imza attı

Kanal D International, Hekimoğlu için yeni lisans anlaşmalarına imza attı
Hekimoğlu dizisinin yurt dışı yolculuğu devam ediyor. Kanal D'de ekrana geldiği iki sezon boyunca ilgiyle izlenen Hekimoğlu, şimdi de dünyanın farklı ülkelerinde izleyici ile buluşacak.

Kanal D International, dağıtımını üstlendiği Hekimoğlu için yeni lisans anlaşmalarına imza attı. Asya, Orta ve Doğu Avrupa (CEE), Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) ve Latin Amerika'yı kapsayan anlaşmalara göre dizi, yakında Afganistan, Hindistan, Özbekistan, Kosova, Romanya, İsrail ve Uruguay'da da ekrana gelecek.

Zeki ve esprili diyalogları, şaşırtıcı vakaları ve zeka oyunları ile Türk izleyicisinin alternatif dizi talebini başarıyla karşılayan "Hekimoğlu", orijinal “House M.D.” hayranları tarafından da ilgiyle takip ediliyordu. Diziseverler tarafından "Türk televizyon tarihinin en başarılı adaptasyon dizisi" olarak ilan edilen Hekimoğlu, Hekimoğlu, 25 Mayıs'ta 51. bölümüyle yayın hayatını tamamladı. OJO Pictures'ın yapımını üstlendiği dizinin başrollerini Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz üstlendi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER