Ada Masalı ekibi dizinin ilk bölümünü birlikte izledi!

Ada Masalı ekibi dizinin ilk bölümünü birlikte izledi!
Başrollerinde, uyumlarıyla dikkat çeken Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’un buluştuğu Ay Yapım imzalı ‘Ada Masalı’, dün akşam ilk bölümüyle yaz ve aşk esintisini evlere taşıdı. 

İşinde başarılı, ışığıyla herkesi etkileyen şehirli Haziran (Ayça Ayşin Turan) ile yakışıklılığı ve yardımseverliğiyle adanın göz bebeği Poyraz’ın (Alp Navruz) Kırlangıç Adası’nda başlayan hikayelerini seyirciyle buluşturan dizi, sımsıcak atmosferi ve eğlenceli karakterleriyle seyirciden tam not aldı.
 
‘Ada Masalı’nın ekibi, dün akşam yayınlanan ilk bölümü hep beraber çekimlerin gerçekleştiği Sığacık’ta izleyerek heyecanlarını ve sevinçlerini paylaştılar. Ekibin neşesi ise kameralara yansıdı.
 
Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un yanı sıra İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz, Merve Nur Bengi, Fatih Yücebağ ve Bedia Ener yer alıyor. Ali Bilgin’in yönetmen koltuğunda oturduğu ‘Ada Masalı’nın senaryosu ise Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak’ın kaleminden çıkıyor.
 
‘Ada Masalı’ her salı akşamı saat 20.00’de yeni bölümleriyle Star TV’de!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER